C-løb og 1 .Div. match, 18-09-2016, Kelstrup Plantage
Startliste OK Syd
BANE 1 (H1) 8,28 km
deltagere: 22
10:05 H35- 8270465 Lars Eeg Højholt Kolding OK
10:07 H35- 772402 Martin Busch OK Snab
10:09 H35- 8100676 Lasse Skare Therkildsen OK H.T.F.
10:11 H35- 1417778 Kenneth F. Zimmer Kolding OK
10:13 H21- 2108431 L Jeppe Andersen OK H.T.F.
10:15 H1 1417328 L Palle Cavan OK West
10:17 H35- 352284 Jakob Physant OK H.T.F.
10:19 H-20 1406296 Thomas Blok OK Snab
10:21 H-20 2049935 Peter Klogborg OK H.T.F.
10:23 H21- 7120937 Jes Aage Henning Kolding OK
10:25 H35- 2108420 L Henrik Bo Bjerre-Andersen Odense OK
10:27 H1 1417296 Malte Jensen OK Melfar
10:29 H21- 2108413 L Morten Ratzer Pedersen Odense OK
10:31 H21- 981777 Jesper Fenger-Grøn OK Snab
10:33 H21- 2108415 L Kristian Baden Odense OK
10:35 H21- 1406288 Kristian Blok OK Snab
10:37 H1 9200366 Morten Rindom Knudsen OK Melfar
10:39 H1 2108429 L Niels Jensen OK Esbjerg
10:41 H-20 902955 Jens Christian Gammeljord OK Snab
10:43 H21- 2108416 L Gintas Bloze Odense OK
10:45 H21- 2108432 L Jens Jensen OK H.T.F.
10:47 H-20 8000628 Søren Eg Staugaard Kolding OK
BANE 2 (H2 og D1) 6,38 km
deltagere: 37
10:00 D-20 1395519 Lise Termansen OK H.T.F.
10:02 D21- 243955 Pernille Spangsberg Odense OK
10:04 D35- 2092897 L Lisbeth Callesen OK H.T.F.
10:06 D21- 1395521 Jenni Volmar Skovsgaard Odense OK
10:08 D21- 8020284 Line Nielsen Kolding OK
10:10 H40- 1416998 Jakob Dreisig Odense OK
10:12 D1 1414367 L Mette Lindahl OK Melfar
10:14 D35- 1010978 Malene Bredahl Odense OK
10:16 D-20 7575752 Tine Dalgaard Kolding OK
10:18 H45- 2108435 L Kedde Schrøder OK H.T.F.
10:20 H2 8631604 Kim Lindahl OK Melfar
10:22 H40- 8150872 Jens LiengOrd OK Snab
10:24 H45- 8130666 Christen K. Laursen Kolding OK
10:26 H40- 1270372 John Kristensen OK Snab
10:28 D-20 8631624 Christa Blach Madsen Kolding OK
10:30 D-20 8130899 Amanda Isaksen OK Snab
10:32 D1 1413396 Johanne Valbjørn Gydesen OK Melfar
10:34 D21- 710002 Ulrika .rnhagen Jørgensen OK Snab
10:36 H2 8635847 Søren Mikkelsen OK Melfar
10:38 H40- 900604 Torben Kristensen OK Snab
10:40 D35- 2108424 L Johanne Krabek Kjæsgaard Odense OK
10:42 H45- 710001 Flemming Jørgensen OK Snab
10:44 H40- 8635899 Nicolai Wind Kolding OK
10:46 H45- 8090467 Kaj Isaksen OK Snab
10:48 H40- 7575751 Anders Dalgaard Kolding OK
10:50 H45- 8627837 Lars Klogborg OK H.T.F.
10:52 H45- 2108428 L Niels Mogensen Odense OK
10:54 D1 9101046 Laura Bøgh Faaborg OK
10:56 H2 8631628 Thomas Gabs OK Melfar
10:58 H45- 8621070 Søren Dall OK H.T.F.
11:00 H2 760172 Thomas Sørensen OK Melfar
11:02 H2 9101043 Hans Christian Strib OK GORM
11:04 D35- 7101522 Ditte Busch OK Snab
11:06 H2 9200367 Peter Knudsen OK Melfar
11:08 D21- 2092891 L Isabella Toft OK H.T.F.
11:10 H45- 8130968 Peter Gammeljord OK Snab
11:12 H45- 1417067 Morten Mølgaard Nielsen Odense OK
BANE 3 (H3 og D2) 5,43 km
deltagere: 49
10:07 D2 1395516 Helle Termansen OK Syd
10:09 H50- 2108434 L Gunnar P. Friis OK H.T.F.
10:11 H3 682227 Andreas Mikkelsen Faaborg OK
10:13 D45- 8030366 Susanne Højholt Kolding OK
10:15 D40- 8123006 Rie Moos Villumsen OK Snab
10:17 D40- 1410583 Lone Fyhn Olesen Odense OK
10:19 H3 1395514 Michael Termansen OK Syd
10:21 D45- 8627838 Jette Klogborg OK H.T.F.
10:23 D45- 8631600 Tina Blach Kolding OK
10:25 H55- 8030158 Lars T. Munch OK Snab
10:27 H55- 2108437 L Peter H Juhl OK H.T.F.
10:29 H50- 8120266 Lars Thaasti OK Snab
10:31 H-16 1407786 Mathias Finderup Jessen OK H.T.F.
10:33 H3 7202450 Bent Mikkelsen Faaborg OK
10:35 D45- 1401731 Diana Finderup Jessen OK H.T.F.
10:37 H50- 8123007 Uffe Villumsen OK Snab
10:39 H55- 2108438 L Jens J. Andersen OK H.T.F.
10:41 H3 9000033 Peter Modler Hedemann Faaborg OK
10:43 D40- 1413392 Marianne Lynge Krogh Kolding OK
10:45 H55- 2108439 L Søren Bertelsen OK H.T.F.
10:47 D2 8631623 Marianne Skousen OK Melfar
10:49 H50- 2108436 L Nis K. Skau OK H.T.F.
10:51 H3 1413398 Terkel Gydesen OK Melfar
10:53 H50- 8635845 Per Eg Pedersen Kolding OK
10:55 H3 407711 Jonathan Ramus OK FROS
10:57 H55- 758322 Henning Schou OK Snab
10:59 H3 8631601 Poul Erik Buch OK GORM
11:01 H55- 2061688 Karsten Blok OK Snab
11:03 H-16 2092884 L Oskar Schrøder Larsen OK H.T.F.
11:05 D2 8635850 Joan Søgaard Jensen OK Melfar
11:07 D45- 1417066 Jane Ejby Odense OK
11:09 D45- 440197 Linda Slot Fenger-Gøn OK Snab
11:11 H3 1413371 Jon Matthiesen OK Syd
11:13 H50- 2108425 L Tommy Iversen Odense OK
11:15 H50- 8201064 Niels Nygaard Jensen OK Snab
11:17 H3 2065739 Ole Axelsen Svendborg OK
11:19 D45- 8010766 Lone Rasmussen OK Snab
11:21 H3 308137 Flemming D. Andersen OK GORM
11:23 H50- 1410590 Kurt Madsen Odense OK
11:25 D40- 1414373 L Charlotte Angel Christensen OK Snab
11:27 H-16 1413391 Kasper Lynge Krogh Kolding OK
11:31 H50- 1413380 Thomas Uhlemann Kolding OK
11:33 H3 1414363 Ove Petersen OK Syd
11:35 H55- 245003 Arne Bertelsen OK H.T.F.
11:37 D40- 347472 Anni Plauborg Odense OK
11:39 H3 351391 Jonas Gabs OK Melfar
11:41 H3 1004388 Søren Germann OK GORM
11:43 H55- 1410579 Bent Aakær Odense OK
11:45 D45- 1395503 Tanya Prokhorova OK H.T.F.
BANE 4 (H4 og D3) 4,33 km
deltagere: 54
10:00 H4 8001677 Gunner Gjermandsen Horsens OK
10:02 D50- 308925 Anne Gunnersen Kolding OK
10:04 D55- 2092879 L Mona L. Rasmussen OK H.T.F.
10:06 D50- 1406277 Lisbeth Skovbjerg Odense OK
10:08 D55- 1411252 Kate Nielsen OK Snab
10:10 H4 842061 Arne Brage OK Melfar
10:12 D3 2092896 L Pernille Rarup OK Syd
10:14 H60- 1410577 Claes Ø. Larsen Odense OK
10:16 H65- 7201122 Jack Skrydstrup Kolding OK
10:18 D3 1417301 Inger Andreasen OK Melfar
10:20 H4 1417330 L Leif Pedersen Ribe OK
10:22 H4 8633601 Gert Pedersen OK Melfar
10:24 H65- 1417063 Albert Nielsen Odense OK
10:26 D3 2056920 Susanne Knudsen OK Melfar
10:28 H65- 1410580 Erik Fynboe Odense OK
10:30 D50- 912505 Anette Dewett OK Snab
10:32 H60- 243552 Sven Spangsberg Odense OK
10:34 H4 1417329 L Kurt Pedersen Ribe OK
10:36 D55- 421778 Inge Price Jensen Odense OK
10:38 D3 9101047 Karen Lise Bøgh Faaborg OK
10:40 D3 2092895 L Lotte Jensen OK Melfar
10:42 H4 8635864 Erik Damgaard Faaborg OK
10:44 H4 434050 Karl Kristian Terkelsen OK GORM
10:46 H65- 1402982 Niels Erik Kofoed OK H.T.F.
10:48 H4 407708 Sven Madsen OK FROS
10:50 D-16 8280600 Trine Eg Staugaard Kolding OK
10:52 H65- 8631596 Keld Rasmussen OK H.T.F.
10:54 D55- 8196961 Anne Mette Abplanalp Kolding OK
10:56 H60- 8251155 Knud Jespersen OK Snab
10:58 H4 9200938 Mogens Bøgh Faaborg OK
11:00 D55- 7634426 Vivi Andreassen Kolding OK
11:02 H65- 2108440 L Niels Physant OK H.T.F.
11:04 D50- 710050 Irene Gammeljord OK Snab
11:06 H4 407724 Lars Kvist Olesen OK FROS
11:08 H65- 2092883 L Ove Brix Therkildsen OK H.T.F.
11:10 H4 407702 Niels Møller Petersen OK FROS
11:12 H65- 1410584 Niels Rabølle Odense OK
11:14 D55- 8200960 Ida Hansen Kolding OK
11:16 D50- 1414374 L Lene Laier OK Snab
11:18 H60- 2108427 L Gerhard Jensen Odense OK
11:20 D50- 2660906 Lone Knudsen OK Snab
11:22 H60- 8170752 Finn Jørgensen Odense OK
11:24 D-16 8150401 Rikke Rasmussen OK Snab
11:26 H60- 308939 Erik Andersen Odense OK
11:28 H65- 2271174 Bj¿rn Carlsen OK Snab
11:30 H60- 8220454 Torben Rasmussen Odense OK
11:32 D3 1004542 Anna-Grethe Najbjerg OK GORM
11:34 D55- 308940 Ayoe Berg Odense OK
11:36 D50- 415539 Guri Alm OK H.T.F.
11:38 H65- 1402413 Børge Pedersen Odense OK
11:40 H65- 8140651 Flemming Roel Jensen Kolding OK
11:42 H4 428893 Kurt Petersen Faaborg OK
11:44 D-16 7102753 Marie Louise Henning Kolding OK
11:46 H4 407725 Torben Hansen OK FROS
BANE 5A (H5) 3,35 km
deltagere: 21
10:01 H70- 249393 Jørn F. Andersen OK H.T.F.
10:03 H5 504643 Per Christensen OK Esbjerg
10:05 H70- 212277 Olav Odgaard Odense OK
10:07 H70- 421565 Hans Nielsen OK H.T.F.
10:09 H70- 1417068 Wolfgang Schulz Odense OK
10:11 H70- 2380530 Niels J. Møller Hansen Kolding OK
10:13 H70- 1414369 L Erik Thomsen OK Snab
10:15 H70- 2170545 Leif Møller Kolding OK
10:17 H70- 302067 Palle Møller Nielsen Odense OK
10:19 H70- 308932 Bent Jacobsen Kolding OK
10:21 H70- 2210444 Per K. Simonsen OK Snab
10:23 H70- 1401730 Per F. Henriksen OK H.T.F.
10:25 H70- 8310842 Jørn Thomsen Kolding OK
10:27 H70- 444515 Erland Skøt OK H.T.F.
10:29 H70- 226508 Christen Filskov Kolding OK
10:31 H70- 1417321 L Svend T. Andersen OK Snab
10:33 H70- 2030236 Vagn Hansen OK H.T.F.
10:35 H70- 351374 H. V. Jensen Odense OK
10:37 H5 421561 Hans Larsen Faaborg OK
10:39 H5 8631603 Peter Sølling OK FROS
10:41 H70- 31328 Jørgen Stamp Odense OK
BANE 5B (D4) 3,35 km
deltagere: 11
10:43 D65- 2190449 Marie Hofman Hansen Kolding OK
10:45 D65- 31329 Inge Thorsen Odense OK
10:47 D65- 2092880 L Inge Physant OK H.T.F.
10:49 D60- 201503 Gitte Spangsberg Odense OK
10:51 D4 1414372 L Else Pedersen OK West
10:53 D60- 758303 Helle Schou OK Snab
10:55 D65- 1401729 Inger Marie Haahr OK H.T.F.
10:57 D60- 2170455 Else Lousdal OK Snab
10:59 D4 608046 Helle Sørensen OK Melfar
11:01 D60- 8631608 Mona Rasmussen OK H.T.F.
11:03 D4 209083 Asta Terkelsen OK GORM
BANE 6 (H6 og H7) 5,05 km
deltagere: 35
10:01 H21-B 1416978 Anders Rune Damkær Pedersen Odense OK
10:03 H7 1395518 Anders Termansen OK Syd
10:05 H6 2083216 Esben Ø. Pedersen OK GORM
10:07 H35-B 2108414 L Peter M. Sigvardt Odense OK
10:41 H35-B 8196964 Anders Thygesen Kolding OK
10:43 H35-B 2260473 Kim Ahlers OK Snab
10:45 H21-B 1410586 Lars Haastrup Odense OK
10:47 H35-B 8190972 Kent Carøe OK Snab
10:49 H21-B 2108421 L Steen Jeppesen Odense OK
10:51 H35-B 1140769 Lars Pagh OK Snab
10:55 H7 1414368 L Jesper Madsen OK Melfar
10:57 H35-B 8230860 Peter Skov Nielsen OK Snab
10:59 H7 1417327 L Asger Rarup OK Syd
11:01 H-20B 2108430 L Jakob E Juhl OK H.T.F.
11:03 H35-B 8020771 Finn Lehrmann OK Snab
11:05 H6 407707 Christian Ramus OK FROS
11:09 H35-B 8040866 Henrik Hauge Thomsen OK Snab
11:11 H35-B 2108442 L Christian Schrøder OK H.T.F.
11:13 H-14 1114267 Gustav Vinther Østermark Jensen Kolding OK
11:15 H-20B 2048124 Rasmus Slot Fenger-Grøn OK Snab
11:17 H35-B 210966 Kim Karlskov Clausen OK H.T.F.
11:19 H35-B 2241177 Jakob Staun OK Snab
11:21 H-14 8635841 Frederick Thaasti OK Snab
11:23 H35-B 8196965 Gunnar Hansen Kolding OK
11:25 H21-B 2108441 L Lars Brøchner Sylverstesen OK H.T.F.
11:27 H35-B 216750 Gunner Aaskov Odense OK
11:29 H-20B 2108433 L Mads E Juhl OK H.T.F.
11:31 H-16B 212279 Niels Roungkvist Uhlemann Kolding OK
11:33 H7 2092889 L Martin Fejring OK Melfar
11:35 H21-B 415530 Mads Mollerup Benfeldt Odense OK
11:37 H-16B 8050901 Mikkel Eeg Højholt Kolding OK
11:39 H-14 8020102 Jeppe LiengOrd Caspersen OK Snab
11:41 H35-B 8196966 Kent Østermark Jensen Kolding OK
11:43 H35-B 8635861 Flemming Jessen OK H.T.F.
11:45 H-14 8160402 Felix Isaksen OK Snab
BANE 7 (H8 og D8) 3,60 km
deltagere: 31
10:01 H-14B 2101000 Markus Westergaard OK Snab
10:03 H21-C 50294 Klaus Staugaard Kolding OK
10:05 H-12 449372 Lasse Klogborg OK H.T.F.
10:07 D-20C 1180910 Naja Knudsen OK Snab
10:09 D8 2092882 L Jeanette Fejring OK Melfar
10:11 H-12 2099616 Lukas Westergaard OK Snab
10:13 D-14B 212280 Ellen Roungkvist Uhlemann Kolding OK
10:15 D21-C 2092894 L Ingerlise F. Andersen OK H.T.F.
10:17 D-20C 1290555 Tea Nørgaard OK Snab
10:19 D21-C 1416995 Jeanette Dreisig Odense OK
10:21 D21-C 2099549 Helle Schramm Pedersen Kolding OK
10:23 D-12 2092888 L Mathilde Schrøder Larsen OK H.T.F.
10:25 H-12 7206306 Christian Skaarup Uhlemann Kolding OK
10:27 H-12 7710005 Axel Ørnhagen Jørgensen OK Snab
10:29 H8 8635831 Mads Mikkelsen OK Melfar
10:31 D21-C 2260974 Vibeke Madsen OK Snab
10:33 D-12 8636968 Sara Schramm Wind Kolding OK
10:35 H8 351394 Laurits Egdal KortegOrd OK Melfar
10:37 D-20C 2092890 L Rebekka Kaysen Thomsen OK Snab
10:39 H8 8635892 Daniel Mikkelsen OK Melfar
10:41 H21-C 8631594 Keld B. Nielsen OK H.T.F.
10:43 H21-C 1411284 Kim LykkegOrd Christensen Odense OK
10:45 D21-C 1410798 Inger Munck OK H.T.F.
10:47 D-14B 8196963 Celina Lyhne Kolding OK
10:49 D21-C 2092893 L Joanna Callesen OK H.T.F.
10:51 H8 351392 August Gabs OK Melfar
10:53 D8 9000055 Amanda modler Hedemann Faaborg OK
10:55 H8 1417305 Victor Braae Kortegaard OK Melfar
10:57 H21-C 2108422 L Nicolai Krabek Kjæsgaard Odense OK
10:59 H21-C 1417323 L Jesper Høyer OK Snab
11:01 H8 1417312 Viktor Bro Fejring OK Melfar
BANE 8 (D5) 2,90 km
deltagere: 9
10:31 D70- 7003432 Aase Eg Pedersen Kolding OK
10:33 D5 540102 Musse Brage OK Melfar
10:35 D70- 2092881 L Betty Hansen OK H.T.F.
10:37 D5 8620979 Else Sølling OK FROS
10:39 D70- 444514 Gretha Villadsen OK H.T.F.
10:41 D70- 2108423 L Lone Borg Odense OK
10:43 D5 682001 Edit Thomsen OK Syd
10:45 D70- 2310745 Grethe Larsen OK Snab
10:47 D5 421560 Inger Andersen Faaborg OK
BANE 9 (D6 og D7) 3,73 km
deltagere: 34
10:36 D21-B 210965 Henriette Karlskov Clausen OK H.T.F.
10:38 D7 8635804 Henriette Mikkelsen OK Melfar
10:40 D21-B 7202460 Pia Damkjær Pedersen Odense OK
10:42 D35-B 8196962 Lotte Vinther Andersen Kolding OK
10:44 D7 8626189 Louise Bøgh Faaborg OK
10:46 D35-B 2290968 Helle Pedersen OK Snab
10:48 D6 1417302 Thea Veng Basse OK Melfar
10:50 D35-B 7205425 Malene Kaysen Thomsen OK Snab
10:52 D35-B 1280766 Lene Koch Foster Kolding OK
10:54 D35-B 2099671 Pernille Westergaard OK Snab
10:56 D35-B 1416997 Anne Mølgaard Nielsen Odense OK
10:58 D-20B 50173 Sissel Maria Eg Staugaard Kolding OK
11:00 D-14 9200993 Johanne Kaysen Thomsen OK Snab
11:02 D7 1720303 Anja Modler Hedemann Faaborg OK
11:04 D35-B 2092899 L Nicolina Karlskov Sørensen OK H.T.F.
11:06 D21-B 8071164 Anne Line Eg Staugaard Kolding OK
11:08 D35-B 2092900 L Tove E Juhl OK H.T.F.
11:10 D-14 710004 Eva .rnhagen Jørgensen OK Snab
11:12 D6 1417313 Ulrikke Skov Kristensen OK Melfar
11:14 D35-B 2108426 L Hanne Kampmann Madsen Odense OK
11:16 D-20B 8170423 Ida Lottenburger Lund Kolding OK
11:18 D35-B 1414371 L Louise Bierkampf Gørup OK Snab
11:20 D-14 7206307 Cecilia Skaarup Uhlemann Kolding OK
11:22 D6 1414358 Maria Bargmeyer OK Syd
11:24 D35-B 8150572 Bettina Lehrmann OK Snab
11:26 D7 407706 Anne Grethe Eriksen OK FROS
11:28 D6 864006 Line Skousen OK Melfar
11:30 D35-B 2092898 L Kirsten Hansen OK H.T.F.
11:32 D21-B 1411285 Lisette Christiansen Odense OK
11:34 D-16B 2045606 Sofie Slot Fenger-Grøn OK Snab
11:36 D-16B 2108419 L Emilie Kampmann Olesen Odense OK
11:38 D35-B 2161173 Mika Lund OK Snab
11:40 D-16B 8201201 Josephine Lottenburger Lund Kolding OK
11:42 D6 8631627 Matilde Skousen OK Melfar
BANE 10 (DH9) 3,43 km
deltagere: 28
10:00 H-10 1414370 L Andreas Nørgaard OK Snab
10:00 Begynder 264403 Arman Hvenekær Rasmussen OK H.T.F.
10:00 DH9 9000077 Aske Hedemann Faaborg OK
10:00 H-10 2108418 L Augustas Bloze Odense OK
10:00 DH9 1417308 Bertram Bro Fejring OK Melfar
10:00 DH9 1417314 Bertram Skovhus Jespersen OK Melfar
10:00 DH9 1417315 Caroline Skovgaard OK Melfar
10:00 Begynder 1417326 L Doris Blok OK Snab
10:00 H-10 7575758 Emil Dalgaard Kolding OK
10:00 Begynder 1417324 L Jakob Høyer OK Snab
10:00 DH9 1417311 Jakob Skousen OK Melfar
10:00 H-10 7575756 Johan Dalgaard Kolding OK
10:00 DH9 2108412 L Johannes Nørgaard Peulicke Faaborg OK
10:00 H-10 1417325 L Jussi Vilstrup Jensen OK Snab
10:00 DH9 1417307 Karen Lund Jensen OK Melfar
10:00 Begynder 1417322 L Laura Busch OK Snab
10:00 DH9 8631617 Magnus Lindahl OK Melfar
10:00 H-10 1416974 Magnus Mølgaard Nielsen Odense OK
10:00 DH9 1410572 Mette Jensen OK Melfar
10:00 Begynder 2092885 L Noah Klogborg OK H.T.F.
10:00 D-12B 2110805 Olivia Fjordside Pagh OK Snab
10:00 H-12B 7575759 Rasmus Dalgaard Kolding OK
10:00 H-10 2099548 Sebastian Schramm Wind Kolding OK
10:00 Begynder 2092887 L Sigrid Selma Kerrigan OK H.T.F.
10:00 Begynder 2092886 L Sonja Jørgensen OK H.T.F.
10:00 D-10 2099450 Thyra Madsen OK Snab
10:00 Begynder 2099625 Tilde Westergaard OK Snab
10:00 D-10 2108417 L Zelda Marie Damkjær Pedersen Odense OK